Ps3 4.89 KIRMA İŞLEMİ- PS3 4.89 HFW İNDİR

PS3 EN SON YAZILIMI 4.89 KIRMA İŞLEMİ İÇİN TÜM YAPMANIZ GEREKENLER BURADA TÜM PS3 MODELLERİNE UYGUNDUR.

Ps3 4.89 KIRMA İŞLEMİ- PS3 4.89 HFW İNDİR

PS3 4.89 Hfw indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor. 

 

Ps3 4.89 hfw indirme bölümü aşağıdaki linktedir.

 

 

Ps3 tam kırma işlemi yapmış olanlar yani PS3 4.89 CFW bekleyenler bu işlemi şimdilik yapmasınlar. Ps3 4.89 cfw çıktığında sitemizde paylaşılacaktır.

 

Bu bilgileri güvendiğiniz ve bilindik sitelerden indirme yapınız aksi taktirde Ps3 konsolunuza zarar verebilir. Bilinmedik test edilmemiş sitelerden PS3 4.89 hfw yada kırma işlemini yapmayınız.

 

 

PS3 4.89 HFW İNDİR TIKLA

Rar şifresi:www.bykerem.com

 

PS3 4.89 MULİTMAN İNDİR

Rar şifresi:www.bykerem.com

 

Ps3 4.89 hfw güncellemesi birkaç gün önce çıkmıştı fakat istikrarlı değildi ve sorunlar vardı bu yüzden paylaşım yapmadım. Ps3 4.89.2 versiyonunda sorunlar düzeltilmiş haldedir.

 

 

Ps3 4.89 hfw yazılımını yükledikten sonra kırma işlemi için internet adresine giriş yapıcaksınız. Daha önceden kırma işlemi için giriş yaptığımız ps3xploit sitesi henüz 4.89 hen yazılımını çıkarmadı fakat zmod sitesi üzerinden Ps3 4.89 kırma işlemini yapabileceksiniz. Birkaç gün sonra ise Ps3 4.89 kırma işlemini ps3xploit sitesinden yapabilirsiniz.

 

Tüm işlemlerde sorumluluk her zaman kullanıcıya aittir. www.bykerem.com hiç bir şartta sorunlu değildir.

Ps3 4.89 hfw yazılımını, Daha önceden cfw yazılımı yüklenmiş ps3 kullanıcıları yüklemeyiniz. 

Ps3 konsolunuzun CFW mi HFW mi olduğunu nasıl anlarız? 

Ps3 makinanızın oyun bölümünde HEN yazısı var ise alttaki resimdeki gibi, sizin Ps3 konsolunuz HFW yazılımı ile kırılmış demektir. Aşağıdaki gibi HEN yazısı yok ise CFW yazılımı yüklüdür. İnstall package yazısını unutmayalım. 

Eğer hem install package ve HEN yazısı yok ise, makinanız orjinal versiyon anlamına gelir. Ps3 konsolunuz orjinal versiyon yada daha önce hiç kırma işlemi yapılmamış ise bu rehber tam size göredir.

Ps3 4.89 hfw indirme işlemini yaptıktan sonra winrar programı ile açıp içerisindeki PS3 klasörünü FAT 32 formatlı flash diske kopyalayınız ve Ps3’e takınız. Bazı Ps3 süper slim modellri sistem güncelleme bölümüne geldiğinizde Ps3 4.89 hfw bulunamadı diye uyarı verir. Bu uyarıyı alırsanız , Ps3’ü güvenli moda alın, gelen menüden sistem güncelleme kısmına tıklayın ve güncelleme gerçekleşicektir. 

Sadece Ps3 süper slim modellerinde bazen bu sorunu yapabilir diğer modellerde sorun olmuyor. 

Ps3 4.89 hfw güncellemesini indirdikten ve Ps3 ‘e yükledikten sonra aşağıdaki videoyu izleyerek işlemlere devam edebilirsiniz. 

PS3 4.89 mulitman programını uygun hale getirip test edip paylaşıcaz.

Edit : ÜST TARAFTA TEST EDİLİP SİZLERLE PAYLAŞILMIŞTIR.

 

Tekrar belirtiyorum, Ps3 4.89 hfw güncellemesinin 2. versiyonudur. Bazı sitelerde ilk versiyonu yayınlanıyor bilmeden denemeden yazılım paylaşıyorlar bunlara çok dikkat edin.  

Gelelim PS3 4.89 kırma işlemin devamına. Ps3 4.89 hfw yükledikten sonra sizler için hazırladığımız Ps3 4.89 kırma işlemine devam edebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar. . . .

 

 

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow